Tanie loty na Majorke

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Bilety lotnicze Majorka
Tanie loty na Majorke

Poznań - Palma de Majorka

od 2016-03-01 do 2016-03-30

159.00

Kraków - Palma de Majorka

od 2019-03-21 do 2019-10-28

130.00

Warszawa - Palma de Majorka

od 2019-03-20 do 2019-10-30

137.00

Wrocław - Palma de Majorka

od 2019-03-19 do 2019-10-28

102.00

Berlin - Majorka

od 2019-01-23 do 2019-10-31

56.00

Największa wyspa na Morzu Śródziemnym, położona około 80km od Hiszpanii. Złote słońce, piaszczyste plaże, krystaliczna woda, romantyczne zatoczki, klifowa północ wyspy, natomiast piaszczyste południe czy oliwkowe gaje, to wszystko stwarza niepowtarzalny klimat tego miejsca. Często nazywana Wyspą Spokoju zachwyca wielobarwnym krajobrazem. Jej głównym miastem jest Palma de Mallorka, która przyciąga turystów spragnionych rozrywek.

Międzynarodowe lotnisko Palma de Mallorka (PMI) to jeden z największych portów w Hiszpanii i najważniejszy na Balearach, znajdujący się około 8 km na wschód od miasta Palma de Majorka w południowo-wschodniej części wyspy. Rocznie obsługuje ponad 20 mln pasażerów.

Bezpośrednie, tanie loty z Krakowa na Majorkę tanimi liniami Ryanair. Loty na tej trasie w sezonie letnim 2019 odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty z Krakowa (czwartki) o godz 20:20, lądowanie w Palma de Mallorca o godz 23:15, natomiast w niedziele o godz 09:55-12:45. Loty powrotne z Majorki do Krakowa także 2 razy w tygodniu w czwartki o godz 17:00-19:55 i niedziele o godz 06:35-09:30.

Linie Ryanair oferują połączenie na Majorkę także z warszawskiego lotniska Modlin (WMI). Bezpośrednie loty w sezonie letnim 2019 odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty z Warszawy o godz 20:10, lądowanie w Palma de Mallorca o godz 23:20. Powrotne loty z Majorki do Warszawy także 2 razy w tygodniu w czwartki i niedziele o godz 16:35-19:45. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Palma de Mallorca. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Przykładowe loty z Poznania na Majorke. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

FR Wylot

FR 7237

  • 2019-05-07 09:25 Poznań (POZ)
  • 2019-05-07 10:55 Sztokholm (NYO)

Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 9707

  • 2019-05-07 16:40 Sztokholm (NYO)
  • 2019-05-07 20:10 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 3531

  • 2019-05-15 10:40 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-15 13:05 Eindhoven (EIN)

25h 30m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1926

  • 2019-05-16 10:40 Eindhoven (EIN)
  • 2019-05-16 12:10 Poznań (POZ)

25h 30m / 1 przesiadka

Cena: 288 PLN

FR Wylot

FR 7237

  • 2019-05-07 09:25 Poznań (POZ)
  • 2019-05-07 10:55 Sztokholm (NYO)

Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 9707

  • 2019-05-07 16:40 Sztokholm (NYO)
  • 2019-05-07 20:10 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8387

  • 2019-05-16 18:35 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-16 20:10 Londyn (STN)

17h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 5062

  • 2019-05-17 09:20 Londyn (STN)
  • 2019-05-17 12:25 Poznań (POZ)

17h 50m / 1 przesiadka

Cena: 358 PLN

Przykładowe loty z Krakowa na Majorke. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

OE Wylot

OE 2361

  • 2019-06-25 09:50 Kraków (KRK)
  • 2019-06-25 11:25 Stuttgart (STR)

Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

OE Wylot

OE 2473

  • 2019-06-25 15:05 Stuttgart (STR)
  • 2019-06-25 17:05 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 270

  • 2019-06-28 20:00 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-06-28 22:40 Berlin (TXL)

14h 20m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2697

  • 2019-06-29 09:00 Berlin (TXL)
  • 2019-06-29 10:20 Kraków (KRK)

14h 20m / 1 przesiadka

Cena: 380 PLN

FR Wylot

FR 6729

  • 2019-06-25 09:55 Kraków (KRK)
  • 2019-06-25 11:55 Bruksela (CRL)

Czas podróży: 11h 35m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 9339

  • 2019-06-25 19:20 Bruksela (CRL)
  • 2019-06-25 21:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 11h 35m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 5800

  • 2019-06-27 08:20 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-06-27 11:10 Berlin (TXL)

26h 0m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 2697

  • 2019-06-28 09:00 Berlin (TXL)
  • 2019-06-28 10:20 Kraków (KRK)

26h 0m / 1 przesiadka

Cena: 383 PLN

Loty z Warszawy na Majorke. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

FR Wylot

FR 1058

  • 2019-05-21 10:15 Warszawa (WMI)
  • 2019-05-21 12:20 Bruksela (CRL)

Czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 9339

  • 2019-05-21 19:20 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-21 21:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 9706

  • 2019-05-25 13:55 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-25 17:30 Sztokholm (NYO)

19h 30m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 7011

  • 2019-05-26 07:55 Sztokholm (NYO)
  • 2019-05-26 09:25 Warszawa (WMI)

19h 30m / 1 przesiadka

Cena: 257 PLN

FR Wylot

FR 1058

  • 2019-05-21 10:15 Warszawa (WMI)
  • 2019-05-21 12:20 Bruksela (CRL)

Czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 9339

  • 2019-05-21 19:20 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-21 21:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 9338

  • 2019-05-23 16:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-23 18:55 Bruksela (CRL)

7h 45m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1382

  • 2019-05-23 22:15 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-24 00:15 Warszawa (WAW)

7h 45m / 1 przesiadka

Cena: 271 PLN

Loty z Wrocławia na Majorke. Sprawdź nasze promocyjne oferty.

Wylot

FR 8031

  • 2019-05-07 10:40 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-07 13:25 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9338

  • 2019-05-16 16:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-16 18:55 Bruksela (CRL)

20h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8372

  • 2019-05-17 11:45 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-17 13:25 Wrocław (WRO)

20h 55m / 1 przesiadka

Cena: 281 PLN

Wylot

FR 8031

  • 2019-05-04 10:45 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-04 13:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9338

  • 2019-05-16 16:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-16 18:55 Bruksela (CRL)

20h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8372

  • 2019-05-17 11:45 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-17 13:25 Wrocław (WRO)

20h 55m / 1 przesiadka

Cena: 281 PLN