Tanie loty na Majorke

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Wrocławia
na Majorke od 299,00

Wylot

Wylot z: Wrocław, Polska Lotnisko wylotu: Wrocław, Strachowice (WRO)

Przylot

Przylot do: Palma de Mallorca, Hiszpania Lotnisko przylotu: Palma de Mallorca, Palma de Mallorca Airport (PMI)

  • Linie lotnicze: Ryanair Wrocław Majorka Wizzair Wrocław Majorka

Cena od 299.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Wrocławia na Majorke tanimi liniami lotniczymi

W sezonie letnim 2019 loty z wrocławskiego lotniska na Majorkę oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Połączenia dostępne od 2 kwietnia, odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Wrocławia w każdy wtorek o godz 09:40-12:25, oraz w sobotę, wylot o godz 09:45, planowany przylot o godz 12:30. Loty z Majorki do Wrocławia także dwa razy w tygodniu, wylot we wtorek o godz 13:00-15:45 oraz w sobotę w godz 13:05-15:50. Loty liniami Ryanair z Wrocławia na Majorkę na lotnisko Palma de Mallorca, oddalonym o 8 km od miasta. Zapraszamy do zakupu biletów w promocyjnych cenach.

Loty z Wrocławia na Majorke. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

FR 8031

  • 2019-05-11 10:45 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-11 13:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio


Notice: Undefined variable: iterator in /home/kolin/domains/majorka.biz.pl/public_html/wroclaw/index.php on line 272

FR Powrót

FR 9338

  • 2019-05-23 16:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-23 18:55 Bruksela (CRL)

20h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8372

  • 2019-05-24 11:45 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-24 13:25 Wrocław (WRO)

20h 55m / 1 przesiadka

Cena: 235 PLN

FR 8031

  • 2019-05-11 10:45 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-11 13:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9338

  • 2019-05-21 16:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-21 18:55 Bruksela (CRL)

20h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8372

  • 2019-05-22 11:45 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-22 13:25 Wrocław (WRO)

20h 55m / 1 przesiadka

Cena: 235 PLN

FR 8031

  • 2019-05-14 10:40 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-14 13:25 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9338

  • 2019-05-21 16:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-21 18:55 Bruksela (CRL)

20h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8372

  • 2019-05-22 11:45 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-22 13:25 Wrocław (WRO)

20h 55m / 1 przesiadka

Cena: 257 PLN

FR 8031

  • 2019-05-14 10:40 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-14 13:25 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9338

  • 2019-05-23 16:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-23 18:55 Bruksela (CRL)

20h 55m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8372

  • 2019-05-24 11:45 Bruksela (CRL)
  • 2019-05-24 13:25 Wrocław (WRO)

20h 55m / 1 przesiadka

Cena: 257 PLN

FR 8031

  • 2019-05-11 10:45 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-11 13:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 716

  • 2019-05-23 07:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-23 09:35 Paryż (BVA)

10h 5m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8935

  • 2019-05-23 15:40 Paryż (BVA)
  • 2019-05-23 17:35 Wrocław (WRO)

10h 5m / 1 przesiadka

Cena: 306 PLN

FR 8031

  • 2019-05-11 10:45 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-11 13:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9706

  • 2019-05-23 20:45 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-24 00:20 Sztokholm (NYO)

19h 30m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1872

  • 2019-05-24 14:40 Sztokholm (NYO)
  • 2019-05-24 16:15 Wrocław (WRO)

19h 30m / 1 przesiadka

Cena: 314 PLN

FR

FR 8031

  • 2019-05-11 10:45 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-11 13:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR

FR 8031

  • 2019-05-21 14:00 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-21 17:45 Wrocław (WRO)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 319 PLN

FR 8031

  • 2019-05-11 10:45 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-11 13:30 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 3531

  • 2019-05-22 10:40 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-22 13:05 Eindhoven (EIN)

9h 20m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1826

  • 2019-05-22 18:30 Eindhoven (EIN)
  • 2019-05-22 20:00 Wrocław (WRO)

9h 20m / 1 przesiadka

Cena: 319 PLN

FR 8031

  • 2019-05-14 10:40 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-14 13:25 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 716

  • 2019-05-23 07:30 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-23 09:35 Paryż (BVA)

10h 5m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 8935

  • 2019-05-23 15:40 Paryż (BVA)
  • 2019-05-23 17:35 Wrocław (WRO)

10h 5m / 1 przesiadka

Cena: 329 PLN

FR 8031

  • 2019-05-14 10:40 Wrocław (WRO)
  • 2019-05-14 13:25 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9706

  • 2019-05-23 20:45 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2019-05-24 00:20 Sztokholm (NYO)

19h 30m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1872

  • 2019-05-24 14:40 Sztokholm (NYO)
  • 2019-05-24 16:15 Wrocław (WRO)

19h 30m / 1 przesiadka

Cena: 336 PLN